EKOSYSTEM CHEMIA
UDOSKONAL SWÓJ WARSZTAT

Oferujemy:
* myjki warsztatowe
* płyny (ekologiczne środki czyszczące i myjące)
* stoły warsztatowe
* wózki warsztatowe

A A A

Firma Ekosysytem Chemia Zarębski Zdzisław powstała w 1997 roku. Lata doświadczenia sprawiły, że posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku krajowym w zakresie produkcji, obsługi i dostaw nowoczesnych i ekologicznych systemów myjących, ręcznych i automatycznych w obiegu zamkniętym, gdzie wykorzystywane są przyjazne dla środowiska płyny myjące.

 

Płyny te znane są na rynku krajowym pod znakiem EKOPERFEKT i posiadają atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny. Działania naszej firmy ukierunkowane są na sprostanie wymaganiom rynku i aktywne działania w branży. Szczególny nacisk kładziemy na funkcjonalność naszych produktów oraz na ochronę środowiska, o czym świadczą uzyskane certyfikaty.


Jakość naszych produktów została potwierdzona przez zadowolenie długoletnich odbiorców. Są one obecnie coraz szerzej stosowane w produkcji przemysłowej, przy remontach, w działach utrzymania ruchu w zakładach energetycznych, gazowniach, cementowniach, warsztatach elektrotechnicznych oraz produkcji resortowej i przemyśle obronnym.

 

EKOSYSTEM CHEMIA jest firmą, która korzystając z najnowszej wiedzy rozwiązuje problemy klientów kompleksowo, proponując optymalną technologię, budując urządzenia myjące o wymaganych parametrach i dobierając odpowiednie środki chemiczne. Proces produkcji oraz oferowane rozwiązania powstają w oparciu o poszanowanie otoczenia i troskę o środowisko naturalne. Myjnie ręczne i automatyczne pracują w obiegu zamkniętym. Proces ten ułatwia użytkownikom pracę oraz rozwiązuje problem powstających odpadów. W dowolnej chwili przepracowany płyn może zostać odebrany przez serwisantów EKOSYSTEM CHEMIA i zastąpiony płynem czystym. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy myjni mogą skoncentrować się na realizacji swoich zadań.

 

  • Oferowane przez firmę EKOSYSTEM CHEMIA myjki warsztatowe do mycia i czyszczenia części lub detali metalowych znajdują zastosowanie w warsztatach remontowych, mechanicznych, elektrotechnicznych, rusznikarniach oraz serwisach naprawczych.
  • Różnorodność produkowanych przez EKOSYSTEM CHEMIA modeli myjni warsztatowych pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb klientów.
  • EKOSYSTEM CHEMIA zajmuje się nie tylko produkcją i dostarczaniem ręcznych i automatycznych myjni warsztatowych wraz z płynami do odtłuszczania. Firma zajmuje się również doradztwem w zakresie doboru produktów do stosowania w chemii przemysłowej.
  • W ofercie EKOSYSTEM CHEMIA znajduje się szeroka gama środków i płynów czyszczących do profesjonalnego stosowania we wszystkich gałęziach przemysłu– do warsztatów samochodowych, sprzątania biur, hal produkcyjnych, mycia kostki brukowej, samochodów osobowych, ciężarowych, sprzętu ciężkiego – wozów bojowych (aktywne preparaty pianotwórcze), do przemysłu spożywczego, do usuwania graffiti z elewacji budynków, do poligrafii itp.
  • Firma świadczy również usługi w zakresie kompleksowego mycia i odtłuszczania posadzek i elewacji hal przemysłowych (poprzez mycie i odtłuszczanie, do nałożenia specjalnych powłok polimerowych), kanałów warsztatowych itp.
  • Zadaniem firmy jest również odbiór od użytkowników ich urządzeń, powstałych odpadów w wyniku zanieczyszczenia w procesie mycia przepracowanymi i zanieczyszczonymi olejami i smarami. Zgodnie z ustawą o odpadach po dostarczeniu płynów do utylizacji wystawiana jest karta przekazania odpadów, która stanowi dokument potwierdzający oddanie płynów do utylizacji. Odpady te są następnie dostarczane do firm specjalistycznych zajmujących się ich utylizacją.